REKLAMA
Reklama


Fotograf ślubny


Reklama

Reklama

Reklama


Polecamy

Chemik Police pokonał Energetyka Gryfino 1:0 [foto]


W sobotnim meczu, rozegranym na boisku w Trzebieży, piłkarze Chemika Police pokonali drużynę Energetyka Gryfino 1:0 w swoim trzecim meczu kontrolnym. Policzanie w przeglądzie całego spotkania byli zdecydowanie lepszym zespołem od beniaminka III ligi.

Chemicy stworzyli sobie zdecydowanie więcej klarownych sytuacji niż goście z Gryfina. Najlepszych okazji w pierwszej połowie nie wykorzystali Vovchenko, Graś i Jóźwiak, który w sytuacji sam na sam z Zimeckim trafił w słupek. Goście z Gryfina tylko raz w pierwszej połowie zagrozili bramce Czarka Szybki. Na szczęście dla Chemika testowany w naszym zespole golkiper w sytuacji sam na sam pewnie obronił strzał Donosa. Po zmianie stron mimo kilku zmian w naszej drużynie, dalej stroną dominującą byli policcy zawodnicy. Wreszcie w 54 minucie spotkania po szybkiej akcji bramkę dla Chemika zdobył Marcin Krystek. Do końca meczu żółtozieloni mieli jeszcze kilka okazji do zdobycia bramki. Niestety jednak strzały naszych zawodników nie znalazły drogi do bramki Energetyka.

Następnym przeciwnikiem w ramach przygotowań do nowego sezonu będzie drużyna Kluczevii Stargard. Mecz ten zostanie rozegrany 28 lipca o godz. 18.30 na boisku w Trzebieży.

Chemik: Szybka - Ziółkowski(45' Klimkowicz), Andrzejewski(60' Woś), Janicki, Szewczykowski(60' Białek), Kowalczyk(70' Grzesło), Jóźwiak(70' Maziarz), Protasenko(45' K. Ława), Krystek(70' Trajkowski), Graś(60' Gałecki), Vovchenko(45' Kapelusz)

Powered by Web Agency
 NAJNOWSZE FOTOGALERIE


VII Koncert Charytatywny

VII Koncert Charytatywny przeszedł do historii. W sobotę, 17 lutego, w Miejskim Ośrodku Kultury zbierane były pieniądze na ... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Policki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

14 stycznia w całej Polsce zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W 26 Finał włączyli się również mieszkańcy Polic i ... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Jasienica już po raz dwudziesty czwarty zagrała z WOŚP

Już dwadzieścia cztery lata mieszkańcy Jasienicy grają wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Zaczęli od III Finał... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Polsko-Niemieckie Boże Narodzenie w Policach

W sobotę, 16 grudnia, w hali sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach miało miejsce wyjątkowe wydarzeni... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Muzyczna Wigilia na Starym Mieście

W sobotę 16 grudnia, po raz czwarty na Starym Mieście odbyła się Muzyczna Wigilia - przedświąteczne kolędowanie zorganizowa... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

39 Ćwierćmaraton Policki

Wojciech Piwowarczyk, z czasem 33:45 zwyciężył w 39. Biegu Ulicznym Ćwierćmaraton Policki.  Najszybsza wśród kobiet by... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Więcej: Fotogalerie

reklama
Reklama


WARTO OBEJRZEĆ


KONTRA GOŚĆ


Więcej materiałów w dziale KONTRA GOŚĆ

NOWOŚCI NA FORUM

 1 Wirtualne Police i okolice - forum dyskusyjne

REKLAMA
Reklama