REKLAMA
Reklama


Fotograf ślubny


Reklama

Reklama

Reklama


Polecamy

Przyjaciele Sebastiana Mindziula zwyciężyli w memoriale [foto/wideo]

Drużyna Przyjaciele Sebastiana Mindziula pokonała Pogoń Szczecin Portowcy Stars 6:4. Mecz odbył się 27 grudnia w ramach XV Memoriału ku pamięci działaczy, piłkarzy i kibiców Chemika Police.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

XV Memoriał Piłkarski już dzisiaj - zapraszamy

Dzisiaj (27.12) o godz. 16.30 odbędzie się jubileuszowy, XV Memoriał Ku Pamięci Sportowców Trenerów Działaczy sportowych i Kibiców Klubu Piłkarskiego Chemik Police. W memoriale tradycyjnie zmierzą się dwie drużyny: Przyjaciele Sebastiana z Pogoń Szczecin Portowcy Stars. Zapraszamy na stadion OSIR przy ul. Piaskowej 97 w Policach. Wstęp wolny.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Nagrody i stypendia dla polickich sportowców [foto]

11 grudnia w Urzędzie Miejskim w Policach odbyło się spotkanie, podczas którego burmistrz Polic Władysław Diakun uhonorował sportowców z terenu gminy Police nagrodami i stypendiami.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Na Ligę Mistrzyń do Koszalina

Siatkarki Chemika Police swoje mecze w ramach rozgrywek Ligi Mistrzyń w sezonie 2017/18 rozegrają w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie. Chemik w Koszalinie na pewno rozegra 3 spotkania grupowe - jeśli wyjdzie z grupy – meczów może być więcej.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Lastrico Jana Ziętka partnerem Klubu Kibica Chemika Police [wideo]

Jan Ziętek, właściciel Zakładu Kamieniarskiego „Lastrico” podpisał umowę z Klubem Kibica siatkarek Chemika Police, dzięki której logo firmy pojawi się na koszulkach kibiców. Klub Kibica może liczyć na dwuletnie wsparcie ze strony firmy „Lastrico”.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Kolejne zwycięstwo Chemików

Piłkarze Chemika Police, umacniają się na pozycji lidera wygrywając kolejne spotkania. W sobotę pokonali przed własną publiczności drużynę Białych Sądów 4:1.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Policki Maraton Zumby [wideo]

Prawie 300 uczestniczek i uczestników wzięło udział w Policki, Maratonie Zumby, który odbył się w niedzielę w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach. Organizatorką tego wydarzenia była Adrianna Derkowska instruktorka zumby.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Sukcesy Zawodników Polickiego Towarzystwa Strzeleckiego i Miłośników Broni Dawnej "Grajcar"

Strzelcy "GRAJCARA" wzięli udział w zawodach rozgrywanych w konwencji CHALLENGE, w konkurencjach karabinu Centralnego Zapłonu w klasie open, standard oraz optyka na dystansach 100, 200, 300 m, na strzelnicy  garnizonowej w Międzyrzeczu.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Wygrana Chemika

W sobotnim meczu piłkarze Chemika Police wygrali na wyjeździe z drużyną Wybrzeże Rewalskie Rewal 1:5 (0:3). W rozgrywkach Klasy Okręgowej Szczecińskiej Chemik umocnił się na pozycji lidera. Po 12 kolejkach na swoim koncie ma 32 punkty.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Siatkarki Chemika Police wracają na fotel lidera

Chemik Police pokonał Polski Cukier Muszyniankę Muszyna 3:1 i z kompletem punktów zajmują pierwsze miejsce w tabeli. Chemik Police - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:1 (24:26, 28:26, 25:19, 25:21)

Powered by Web Agency

Więcej…

 NAJNOWSZE FOTOGALERIE


VII Koncert Charytatywny

VII Koncert Charytatywny przeszedł do historii. W sobotę, 17 lutego, w Miejskim Ośrodku Kultury zbierane były pieniądze na ... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Policki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

14 stycznia w całej Polsce zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W 26 Finał włączyli się również mieszkańcy Polic i ... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Jasienica już po raz dwudziesty czwarty zagrała z WOŚP

Już dwadzieścia cztery lata mieszkańcy Jasienicy grają wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Zaczęli od III Finał... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Polsko-Niemieckie Boże Narodzenie w Policach

W sobotę, 16 grudnia, w hali sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach miało miejsce wyjątkowe wydarzeni... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Muzyczna Wigilia na Starym Mieście

W sobotę 16 grudnia, po raz czwarty na Starym Mieście odbyła się Muzyczna Wigilia - przedświąteczne kolędowanie zorganizowa... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

39 Ćwierćmaraton Policki

Wojciech Piwowarczyk, z czasem 33:45 zwyciężył w 39. Biegu Ulicznym Ćwierćmaraton Policki.  Najszybsza wśród kobiet by... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Więcej: Fotogalerie

reklama
Reklama


WARTO OBEJRZEĆ


KONTRA GOŚĆ


Więcej materiałów w dziale KONTRA GOŚĆ

NOWOŚCI NA FORUM

 1 Wirtualne Police forum dyskusyjne

[Police] ZCH Police
[Police] Wandalizm w Kaplicy Miłosierdzia Bożego
Znowu korupcja w piłce nożnej. Czy to prawda??
Nowe pomysły SM "Odra"

REKLAMA
Reklama