REKLAMA
Reklama


Fotograf ślubny


Reklama

Reklama

Reklama


Polecamy

Premier Jerzy Buzek w Policach [wideo]

Na dzisiejszą uroczystość odsłonięcia kamienia poświęconego Longinowi Komołowskiemu przyjechał Jerzy Buzek - premier rządu w latach 1997-2001. To w jego rządzie ministrem pracy i polityki społecznej był L. Komołowski.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Wypadek w Przęsocinie. Próba wyprzedzenia zakończyła się dachowaniem [foto/wideo]

Około godz. 14 na ul. Szczecińskiej w Przęsocinie doszło do wypadku. Kierujący fordem zjechał na chodnik, ściął barierkę, uszkodził słup energetyczny i dachując zatrzymał się na polu.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

W te święta było spokojnie i bezpiecznie na polickich drogach

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Policach podczas tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia prowadzili wzmożone działania kontrolne na drogach powiatu polickiego dbając o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Polsko-Niemieckie Boże Narodzenie w Policach [foto]

W sobotę, 16 grudnia, w hali sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. To właśnie na terenie tego obiektu odbyła się specjalna impreza bożonarodzeniowa, mająca na celu zintegrowanie społeczności polskiej oraz niemieckiej.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Grupa Azoty Police porządkuje sprawy afrykańskie

Grupa Azoty Police zawarła 20 grudnia 2017 r. z DGG ECO Sp. z o.o. warunkowe porozumienie (ugodę), którego finalizacja ma potwierdzać odstąpienie od zawartej w 2013 r. umowy sprzedaży spółki senegalskiej African Investment Group S.A. (AFRIG) oraz zapewnić spółce odzyskanie 28.850.000,00 USD uiszczonych na poczet ceny zakupu ww. akcji.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Do 40 rodzin i osób samotnych dotrze Policka Paczka [foto/wideo]

40 rodzin, w tym seniorów i rodziców samotnie wychowujących dzieci, zostanie obdarowanych w ramach Polickiej Paczki. Akcję wsparli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Policach oraz sportowcy z polickich klubów. Finał akcji odbył się 14 grudnia w hali byłego Gimnazjum nr 3 (obecnie filia SP 1).

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Kierował samochodem mając 2 promile

17 grudnia br., Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Policach zatrzymali kierowcę osobowego forda, który miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Kierującym okazał się 38-letni obywatel Ukrainy, który poruszał się ulicami Starego Miasta w Policach.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Happy OLO - policka premiera filmu o Olku Dobie [wideo]

12 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach miała miejsce policka premiera filmu o trzykrotnym zdobywcy Atlantyku - Aleksandrze Dobie. Przed seansem filmu "Happy Olo - pogodna ballada o Olku Dobie" miała miejsce wyjątkowa uroczystość - Srebrną Odznaką Honorową Gryfa Zachodniopomorskiego wyróżniono Gabrielę Dobę - żonę kajakarza.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Zderzenie osobówki z pociągiem

Dzisiaj około godz. 13 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Stobno (gm. Kołbaskowo) doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Ford Mondeo z pociągiem osobowym kolei niemieckich.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Policki Jarmark Bożonarodzeniowy [foto]

W sobotę 16 grudnia na "deptaku" przy fontannach w Policach odbył się Policki Jarmark Bożonarodzeniowy zorganizowany przez Radę Osiedla nr 6 w Policach oraz Stowarzyszenie "Pełna Qultura. Jak zapewniają organizatorzy był to pierwszy tego typu jarmark i na pewno nie ostatni.

Powered by Web Agency

Więcej…

 NAJNOWSZE FOTOGALERIE


VII Koncert Charytatywny

VII Koncert Charytatywny przeszedł do historii. W sobotę, 17 lutego, w Miejskim Ośrodku Kultury zbierane były pieniądze na ... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Policki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

14 stycznia w całej Polsce zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W 26 Finał włączyli się również mieszkańcy Polic i ... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Jasienica już po raz dwudziesty czwarty zagrała z WOŚP

Już dwadzieścia cztery lata mieszkańcy Jasienicy grają wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Zaczęli od III Finał... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Polsko-Niemieckie Boże Narodzenie w Policach

W sobotę, 16 grudnia, w hali sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach miało miejsce wyjątkowe wydarzeni... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Muzyczna Wigilia na Starym Mieście

W sobotę 16 grudnia, po raz czwarty na Starym Mieście odbyła się Muzyczna Wigilia - przedświąteczne kolędowanie zorganizowa... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

39 Ćwierćmaraton Policki

Wojciech Piwowarczyk, z czasem 33:45 zwyciężył w 39. Biegu Ulicznym Ćwierćmaraton Policki.  Najszybsza wśród kobiet by... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Więcej: Fotogalerie

reklama
Reklama


WARTO OBEJRZEĆ


KONTRA GOŚĆ


Więcej materiałów w dziale KONTRA GOŚĆ

NOWOŚCI NA FORUM

 1 Wirtualne Police forum dyskusyjne

[Police] ZCH Police
[Police] Wandalizm w Kaplicy Miłosierdzia Bożego
Znowu korupcja w piłce nożnej. Czy to prawda??
Nowe pomysły SM "Odra"

REKLAMA
Reklama