REKLAMA
Reklama


Fotograf ślubny


Reklama

Reklama

Reklama


Polecamy

Muzyczna Wigilia na Starym Mieście [foto/wideo]

W sobotę 16 grudnia, po raz czwarty na Starym Mieście odbyła się Muzyczna Wigilia - przedświąteczne kolędowanie zorganizowane wspólnie przez Radę Osiedla nr 2 i Miejski Ośrodek Kultury w Policach.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Wieczór wspomnień - Jerzy Leszczyński Słowo jak ptak

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza na Wieczór wspomnień i prezentację tomiku poezji Jerzego Leszczyńskiego (1951-2016) „Słowo jak ptak”. Tomik zawiera wiersze różne, okolicznościowe, religijne, dedykowane bliskim Autora.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Policka premiera Pogodnej ballady o Olku Dobie - HAPPY OLO

Burmistrz Polic zaprasza mieszkańców na policką premierę filmu Pogodna ballada o Olku Dobie - HAPPY OLO oraz wystawę fotografii z Trzeciej Wyprawy przez Atlantyk. Zapraszamy 12 grudnia 2017 r. o godz. do Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Koncert "Ułani, ułani" w 99 rocznicę odzyskania niepodległości [foto/wideo]

Zwieńczeniem polickich obchodów Święta Niepodległości był koncert pieśni patriotycznych "Ułani, ułani" w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach.  Na scenie wystąpiła Ewa Filipowicz – Kosińska wraz z chórem Cantore Iuvenum.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Filia Nova zaprasza - Jakub Żulczyk w Policach

Filia Nova Biblioteki w Policach, zaprasza 15 listopada (środa) o godz. 18.00, na spotkanie z Jakubem Żulczykiem - jednym ze scenarzystów serialu Belfer na Canal +, człowiek  niezwykle biegłym warsztatowo, posługującym się mocnym, a jednocześnie  trafiającym  do młodego pokolenia językiem.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Rodzinny Śpiewnik Patriotyczny w Polickim MOK [foto/wideo]

Z okazji Święta Niepodległości, 11 listopada, Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprosił najmłodszych z rodzicami, dziadkami do wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych.  Podczas koncertu wystąpili młodzi wokaliści z Niepublicznej Szkoły Podstawowej ÉLAN VITAL oraz zespołu PP66 pod przewodnictwem Piotra Szkockiego.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Kabaret Moralnego Niepokoju – Maj zaczyna się we wtorek

Niedzielne popołudnie pełne śmiechu i dobrej zabawy! Kabaret Moralnego Niepokoju, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać wprowadził policką widownię w wyśmienity humor.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Malarsko-rzeźbiarski wernisaż poplenerowy

27 października o godz. 18 w Galerii OBOK Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach odbędzie malarsko-rzeźbiarski wernisaż poplenerowy zorganizowany przez Nest-Art im. Ewy Dąbrowskiej.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

TWARZE i MASKI - wystawa fotograficzna

W holu Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach można obejrzeć wystawę fotograficzną "Twarze i maski". Prace zostały wykonane przez wychowanków MOW Trzebież, studentów z Koła Naukowego Resocjalizacji Uniwersytetu Szczecińskiego  młodzież z Salezjańskiego Centrum Młodzieżowego DON BOSCO z Odessy na Ukrainie. Powstały podczas wspólnych warsztatów.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Wiktor Zborowski czyta „Mistrza i Małgorzatę”

Mistrz i Małgorzata jest jedną z najpopularniejszych książek świata. Powieść Bułhakowa wielokrotnie wygrywała różne plebiscyty (także w Polsce) wśród czytelników na najlepszą powieść XX wieku.

Powered by Web Agency

Więcej…

 NAJNOWSZE FOTOGALERIE


VII Koncert Charytatywny

VII Koncert Charytatywny przeszedł do historii. W sobotę, 17 lutego, w Miejskim Ośrodku Kultury zbierane były pieniądze na ... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Policki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

14 stycznia w całej Polsce zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W 26 Finał włączyli się również mieszkańcy Polic i ... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Jasienica już po raz dwudziesty czwarty zagrała z WOŚP

Już dwadzieścia cztery lata mieszkańcy Jasienicy grają wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Zaczęli od III Finał... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Polsko-Niemieckie Boże Narodzenie w Policach

W sobotę, 16 grudnia, w hali sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach miało miejsce wyjątkowe wydarzeni... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Muzyczna Wigilia na Starym Mieście

W sobotę 16 grudnia, po raz czwarty na Starym Mieście odbyła się Muzyczna Wigilia - przedświąteczne kolędowanie zorganizowa... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

39 Ćwierćmaraton Policki

Wojciech Piwowarczyk, z czasem 33:45 zwyciężył w 39. Biegu Ulicznym Ćwierćmaraton Policki.  Najszybsza wśród kobiet by... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Więcej: Fotogalerie

reklama
Reklama


WARTO OBEJRZEĆ


KONTRA GOŚĆ


Więcej materiałów w dziale KONTRA GOŚĆ

NOWOŚCI NA FORUM

 1 Wirtualne Police forum dyskusyjne

[Police] ZCH Police
[Police] Wandalizm w Kaplicy Miłosierdzia Bożego
Znowu korupcja w piłce nożnej. Czy to prawda??
Nowe pomysły SM "Odra"

REKLAMA
Reklama